Nazwa Drużyny | Kategoryzacja | Planowanie | Kategoria przyznana rozkazem | Kategoria przyznana w zeszłym roku | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spotkanie przyjacielskie | I odwiedziny (instruktorskie) [Arkusz śródroczny] |
II odwiedziny (obozowe) | Kategoria | Punkty | ||||
1 |
70 Sopocka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima |
54 pkt
|
71 pkt
|
71 | Brak przyznanej kategorii | |||
2 |
LI Łódzka Drużyna Harcerzy "Szczyty" im. św. Jana Pawła II |
55 pkt
|
70 pkt
|
70 | Brak przyznanej kategorii | |||
3 |
12 Kozienicka Drużyna Harcerzy "Korona" im. Zygmunta I Starego |
69 pkt
|
68 pkt
|
68 | Brak przyznanej kategorii | |||
4 |
XV Łódzka Drużyna Harcerzy "Zielony Płomień" im. Andrzeja Małkowskiego |
60 pkt
|
65 pkt
|
65 | Brak przyznanej kategorii | |||
5 |
1 Zamojska Drużyna Harcerzy WIATR |
64 pkt
|
64 | Brak przyznanej kategorii | ||||
6 |
5 Rabczańska Drużyna Harcerzy "Gorczanie" im. Czesława Trybowskiego |
63 pkt
|
63 | Brak przyznanej kategorii | ||||
7 |
1 Skawińska Drużyna Harcerzy ,,Korzenie |
62 pkt
|
62 | Brak przyznanej kategorii | ||||
8 |
3 Podgórska Drużyna Harcerzy Wataha im. płk. Witolda Pileckiego |
60 pkt
|
60 | Brak przyznanej kategorii | ||||
9 |
8 Poznańska Drużyna Harcerzy Jar |
50 | Brak przyznanej kategorii | |||||
10 |
8 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Płomień" im. Andrzeja i Jana Romockich |
65 pkt
|
65 | Brak przyznanej kategorii | ||||
11 |
1 MIELECKA DRUŻYNA HARCERZY "HADEM" im. hm. Józefa Grzesiaka "Czarnego" |
62 pkt
|
62 | Brak przyznanej kategorii | ||||
12 |
60 MDH-y Burza |
61 pkt
|
61 | Brak przyznanej kategorii | ||||
13 |
51 SZCZECINSKA DRUZYNA HARCERZY GROM |
59 pkt
|
59 | Brak przyznanej kategorii | ||||
14 |
49 Gdańska Drużyna Harcerzy 'LEGION' |
55 pkt
|
58 pkt
|
58 | Brak przyznanej kategorii | |||
15 |
1 Jarosławska Drużyna Harcerzy "POŚCIG" im. Jana III Sobieskiego |
57 pkt
|
57 | Brak przyznanej kategorii | ||||
16 |
16 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego "Sulima" |
56 pkt
|
56 | Brak przyznanej kategorii | ||||
17 |
4 Gdańska Drużyna Harcerzy |
55 pkt
|
55 | Brak przyznanej kategorii | ||||
18 |
10 Bydgoska Drużyna Harcerzy |
54 pkt
|
54 | Brak przyznanej kategorii | ||||
19 |
18 Krakowska Drużyna Harcerzy "Wieleci" im. płk. Witolda Pileckiego |
52 pkt
|
52 | Brak przyznanej kategorii | ||||
20 |
91 Gdańska Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. Jana Bytnara "Rudego" |
52 pkt
|
52 | Brak przyznanej kategorii | ||||
21 |
8 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Orlęta" im. Jana Rodowicza "Anody" |
51 pkt
|
51 | Brak przyznanej kategorii | ||||
22 |
1 Sucholeska Drużyna Harcerzy "Grań" im. rtm. Witolda Pileckiego |
50 | Brak przyznanej kategorii | |||||
23 |
43 Krakowska Drużyna Harcerzy |
50 pkt
|
50 | Brak przyznanej kategorii | ||||
24 |
9 Warszawska Drużyna Harcerzy "Eskadra" |
50 pkt
|
50 | Brak przyznanej kategorii | ||||
25 |
2 BDH |
49 | Brak przyznanej kategorii | |||||
26 |
31 Krakowska drużyna harcerzy im. JKM Władysława Warneńczyka |
47 pkt
|
47 | Brak przyznanej kategorii | ||||
27 |
1 Tomaszowska Drużyna Harcerzy "Woda" im. mjr. Karola Kosteckiego ps."Kostek" |
42 pkt
|
42 | Brak przyznanej kategorii | ||||
28 |
1 Hrubieszowska Drużyna Harcerzy "Ogień" |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
29 |
55. Głogówecka Drużyna Harcerzy |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
30 |
9 GDH 'Zbroja |
48 pkt
|
69 pkt
|
69 | Brak przyznanej kategorii | |||
31 |
1 Koszalińska Drużyna Harcerzy "Zielona" im. Marszałka Józefa Piłsudskiego |
68 pkt
|
68 | Brak przyznanej kategorii | ||||
32 |
5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy |
67 | Brak przyznanej kategorii | |||||
33 |
1 Włodawska Drużyna Harcerzy Delta im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil |
64 pkt
|
64 | Brak przyznanej kategorii | ||||
34 |
II CDH "ADALBERT" im. Wojciecha Korfantego |
62 | Brak przyznanej kategorii | |||||
35 |
28 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Antoniego Olbromskiego |
60 pkt
|
60 | Brak przyznanej kategorii | ||||
36 |
1 Beskidzka Drużyna Harcerzy "Szara" im. Aleksego Dawidowskiego |
60 | Brak przyznanej kategorii | |||||
37 |
58 MDH |
60 pkt
|
60 | Brak przyznanej kategorii | ||||
38 |
82 WDH |
59 pkt
|
59 | Brak przyznanej kategorii | ||||
39 |
1 Jastkowska Drużyna Harcerzy "Beluarda" im. św, Michała Archanioła |
59 pkt
|
59 | Brak przyznanej kategorii | ||||
40 |
I Czechowicka Drużyna Harcerzy im. mjra Henryka Flamego |
59 | Brak przyznanej kategorii | |||||
41 |
143 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Dąbrowa" im. płk. Stanisława Dąbka |
58 pkt
|
58 | Brak przyznanej kategorii | ||||
42 |
5KDH "Piorun" im. Legionistów 1914 roku |
58 pkt
|
58 | Brak przyznanej kategorii | ||||
43 |
8 Poroniańska Drużyna Harcerzy "Podhalańczycy" im. Andrzeja Galicy |
56 pkt
|
56 | Brak przyznanej kategorii | ||||
44 |
44 WDH-y "Stanica" im. króla Kazimierza III Wielkiego |
55 pkt
|
55 | Brak przyznanej kategorii | ||||
45 |
9 Łódzka Drużyna Harcerzy |
53 pkt
|
53 | Brak przyznanej kategorii | ||||
46 |
7 Rumska Drużyna Harcerzy Essentia |
51 pkt
|
51 | Brak przyznanej kategorii | ||||
47 |
87 Gdańska Drużyna Harcerzy Zielony Trakt im. Tadeusz Zawadzkiego "Zośki" |
51 pkt
|
51 | Brak przyznanej kategorii | ||||
48 |
23 WDHy "Grań" |
51 pkt
|
51 | Brak przyznanej kategorii | ||||
49 |
VII Krakowska Drużyna Harcerzy im. hm. Tadeusza Boya |
51 pkt
|
51 | Brak przyznanej kategorii | ||||
50 |
31 Zielonogórska Drużyna Harcerzy |
50 | Brak przyznanej kategorii | |||||
51 |
7 KDH im. hm. Tadeusza Boya |
50 pkt
|
50 | Brak przyznanej kategorii | ||||
52 |
4 Beskidzka Drużyna Harcerzy im. Cichociemnych |
50 | Brak przyznanej kategorii | |||||
53 |
5 KDH Cyklon im Hetmana Stefana Czarnieckiego |
49 pkt
|
49 | Brak przyznanej kategorii | ||||
54 |
12 Pomorska Drużyna Harcerzy |
49 pkt
|
49 | Brak przyznanej kategorii | ||||
55 |
122 Kluczborska Drużyna Harcerzy |
49 pkt
|
49 | Brak przyznanej kategorii | ||||
56 |
23 Lubelska Drużyna Harcerzy ,,ARSENAŁ'' im.Stanisława Broniewskiego |
48 pkt
|
48 | Brak przyznanej kategorii | ||||
57 |
10 Gdańska Drużyna Harcerzy Abrakadabra im. Ernesta Thompsona Setona |
48 pkt
|
48 | Brak przyznanej kategorii | ||||
58 |
12 Lubelska Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. braci herbu Sulima |
48 pkt
|
48 | Brak przyznanej kategorii | ||||
59 |
60 MDH-y Łowcy |
48 pkt
|
48 | Brak przyznanej kategorii | ||||
60 |
45 Krakowska Drużyna Harcerzy Trampy im. Jana Romockiego ps. Bonawentura |
48 pkt
|
48 | Brak przyznanej kategorii | ||||
61 |
4 Lubelska Drużyna Harcerzy Wulkan im. Św. Franciszka Ksawerego |
47 pkt
|
47 | Brak przyznanej kategorii | ||||
62 |
10 Kostrzyńska Drużyna Harcerzy "Riposta" |
46 pkt
|
46 | Brak przyznanej kategorii | ||||
63 |
1 UDH Żagiew |
45 pkt
|
45 | Brak przyznanej kategorii | ||||
64 |
3 Lubelska Drużyna Harcerzy Bastion im. hetmana Jana Amora Tarnowskiego |
45 pkt
|
45 | Brak przyznanej kategorii | ||||
65 |
7 Wołczyńska Drużyna Harcerzy |
45 pkt
|
45 | Brak przyznanej kategorii | ||||
66 |
9 ZDH „Dukt-Zawisza” im. THH w Gdyni |
45 | Brak przyznanej kategorii | |||||
67 |
II Ropczycka Drużyna Harcerzy |
45 pkt
|
45 | Brak przyznanej kategorii | ||||
68 |
145 WDH ZEW im. Marszałka Józefa Piłsudskiego |
45 pkt
|
45 | Brak przyznanej kategorii | ||||
69 |
1 drużyna harcerzy w Lusówku |
42 pkt
|
42 | Brak przyznanej kategorii | ||||
70 |
63 Kampinoska Drużyna Harcerzy "Husaria im. bł. ks Józefa Stanka SAC |
42 pkt
|
42 | Brak przyznanej kategorii | ||||
71 |
39 Wrocławska Drużyna Harcerzy "Bór" im. hm RP Ryszarda Kaczorowskiego |
41 pkt
|
41 | Brak przyznanej kategorii | ||||
72 |
20 WDH Oczeret |
41 pkt
|
41 | Brak przyznanej kategorii | ||||
73 |
1 Lubartowska Drużyna Harcerzy "Huragan" |
41 pkt
|
41 | Brak przyznanej kategorii | ||||
74 |
1 Borówiecka Drużyna Harcerzy "Kruki" |
41 pkt
|
41 | Brak przyznanej kategorii | ||||
75 |
106 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego |
41 pkt
|
41 | Brak przyznanej kategorii | ||||
76 |
123 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Zgrupowania AK |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
77 |
1 Piotrkowska Drużyna Harcerzy "PUSZCZA" im. Konspiracyjnego Wojska Polskiego |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
78 |
1 Międzyrzecka Drużyna Harcerzy "Bór" im. rtm. W. Pileckiego |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
79 |
3 Podgórska Drużyna Harcerzy Tarcza im. kpt. Antoniego Stawarza |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
80 |
11 PgDH Strzelcy Podhalańscy |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
81 |
145 WDH Impeesa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego |
38 pkt
|
38 | Brak przyznanej kategorii | ||||
82 |
6 Krakowska Drużyna Harcerzy "Żbiki" im. Romualda Traugutta |
37 pkt
|
37 | Brak przyznanej kategorii | ||||
83 |
21 Gdańska Drużyna Harcerzy |
37 pkt
|
37 | Brak przyznanej kategorii | ||||
84 |
3 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Wenedzi" im. Maksymiliana Golisza |
37 pkt
|
37 | Brak przyznanej kategorii | ||||
85 |
2 MDH-y |
36 pkt
|
36 | Brak przyznanej kategorii | ||||
86 |
22 PDH Drawa |
35 pkt
|
35 | Brak przyznanej kategorii | ||||
87 |
3 Krakowska Drużyna Harcerzy "Zielony Szlak" |
35 pkt
|
35 | Brak przyznanej kategorii | ||||
88 |
VIII Rzeszowska Drużyna Harcerzy |
33 pkt
|
33 | Brak przyznanej kategorii | ||||
89 |
3 Niedrzwicka Drużyna Harcerzy |
33 pkt
|
33 | Brak przyznanej kategorii | ||||
90 |
4 Łańcucka Drużyna Harcerzy "KARACENA" im. 10 Pułku Strzelców Konnych |
33 pkt
|
33 | Brak przyznanej kategorii | ||||
91 |
9 RDH Krzemień im Stanislawa Orszy Broniewskiego |
32 pkt
|
32 | Brak przyznanej kategorii | ||||
92 |
302 WDH-y Wataha |
32 pkt
|
32 | Brak przyznanej kategorii | ||||
93 |
7 PDH Binduga |
32 pkt
|
32 | Brak przyznanej kategorii | ||||
94 |
2 PDH Czantoria |
31 | Brak przyznanej kategorii | |||||
95 |
10 Ślężańska Drużyna Harcerzy |
31 pkt
|
31 | Brak przyznanej kategorii | ||||
96 |
1 Nadwieprzańska Drużyna Harcerzy |
30 pkt
|
30 | Brak przyznanej kategorii | ||||
97 |
153 MDH-y - II Kohorta Stella Matutina |
29 pkt
|
29 | Brak przyznanej kategorii | ||||
98 |
1 WDH HALIT |
29 pkt
|
29 | Brak przyznanej kategorii | ||||
99 |
44 Kościerska Drużyna Harcerzy "Burza" |
29 pkt
|
29 | Brak przyznanej kategorii | ||||
100 |
1 Poznańska Drużyna harcerzy im. św. Michała Archanioła |
29 pkt
|
29 | Brak przyznanej kategorii | ||||
101 |
40 Łódzka Drużyna Harcerzy |
25 pkt
|
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | |||
102 |
9 KDH PÓŁNOC |
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | ||||
103 |
4 Bytowska Drużyna Harcerzy |
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | ||||
104 |
64 GDH "Heliotrop" |
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | ||||
105 |
2 próbna Radomska Drużyna Harcerzy "Zbroja" |
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | ||||
106 |
2 Lubartowska Drużyna Harcerzy Szaniec |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
107 |
VII Krakowska Drużyna Harcerzy im. hm. T.Boya "Desantowcy" |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
108 |
2 próbna Przeworska Drużyna Harcerzy "GNIAZDO" |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
109 |
81 Łódzka Drużyna Harcerzy |
17 pkt
|
24 pkt
|
24 | Brak przyznanej kategorii | |||
110 |
15 MDH |
23 pkt
|
23 | Brak przyznanej kategorii | ||||
111 |
1 Przeworska Drużyna Harcerzy "BOREK" im. Św. Franciszka z Asyżu |
22 pkt
|
22 | Brak przyznanej kategorii | ||||
112 |
96 Byczyńska Drużyna Harcerzy Allatum |
21 pkt
|
21 | Brak przyznanej kategorii | ||||
113 |
IV Sędziszowska Drużyna Harcerzy |
20 pkt
|
20 | Brak przyznanej kategorii | ||||
114 |
10 Krakowska Drużyna Harcerzy "Dzieci Słońca" im. A. Małkowskiego |
18 pkt
|
18 | Brak przyznanej kategorii | ||||
115 |
77 GDH "Zdobywcy" |
6 pkt
|
6 | Brak przyznanej kategorii | ||||
116 |
8 Olsztyńska Drużyna Harcerzy "Szperacze" im. Jana Bochana |
59 pkt
|
59 | Brak przyznanej kategorii | ||||
117 |
8 Aleksandrowska Drużyna Harcerzy |
49 pkt
|
49 | Brak przyznanej kategorii | ||||
118 |
17 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Jerzego Szletyńskiego |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
119 |
3 Podgórska Drużyna Harcerzy Wilki im. hm. Stanisława Mitko |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
120 |
40 Krakowska Drużyna Harcerzy "Barykada" im. Obrońców Westerplatte |
40 pkt
|
40 | Brak przyznanej kategorii | ||||
121 |
44 Krakowska Drużyna Harcerzy im. K. K. Baczyńskiego |
38 pkt
|
38 | Brak przyznanej kategorii | ||||
122 |
3 Zakopiańska Drużyna Harcerzy |
34 pkt
|
34 | Brak przyznanej kategorii | ||||
123 |
7 Głuchołaska Drużyna Harcerzy |
32 pkt
|
32 | Brak przyznanej kategorii | ||||
124 |
15 PDH "Wataha" im. Romualda Traugutta |
29 | Brak przyznanej kategorii | |||||
125 |
42 Łódzka Drużyna Harcerzy |
29 pkt
|
29 | Brak przyznanej kategorii | ||||
126 |
19 PDH Puszcza |
28 pkt
|
28 | Brak przyznanej kategorii | ||||
127 |
7 Katowicka Drużyna Harcerzy "Spartanie" |
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | ||||
128 |
76 Kluczborska Drużyna Harcerzy Bunkier im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
27 pkt
|
27 | Brak przyznanej kategorii | ||||
129 |
15 Rozwadowska Drużyna Harcerzy im. Jana III Sobieskiego |
26 pkt
|
26 | Brak przyznanej kategorii | ||||
130 |
7 WWDH-y Koh-i-noor im. Gen Hallera |
26 pkt
|
26 | Brak przyznanej kategorii | ||||
131 |
17 Poznańska Drużyna Harcerzy |
26 pkt
|
26 | Brak przyznanej kategorii | ||||
132 |
19 Krakowska Lotnicza Drużyna Ptaki Polskie |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
133 |
145 wdh Dykuman |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
134 |
1 Kierska Drużyna Harcerzy |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
135 |
15 Próbna Gozdowska Drużyna Harcerzy „Burza |
25 pkt
|
25 | Brak przyznanej kategorii | ||||
136 |
X Mielecka Drużyna Harcerzy "ZBROJA" |
23 pkt
|
23 | Brak przyznanej kategorii | ||||
137 |
15 PDH Ingonyama im. Romualda Traugutta |
23 pkt
|
23 | Brak przyznanej kategorii | ||||
138 |
13 KDH Gromada Światowida |
22 pkt
|
22 | Brak przyznanej kategorii | ||||
139 |
4 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Bolesława Chrobrego ,,Czarna Czwórka'' |
23 pkt
|
22 pkt
|
22 | Brak przyznanej kategorii | |||
140 |
13. ChDH LORET |
19 pkt
|
19 | Brak przyznanej kategorii |