logo
Nazwa Drużyny Kategoryzacja Planowanie Kategoria przyznana rozkazem Kategoria przyznana w zeszłym roku
Spotkanie przyjacielskie I odwiedziny (instruktorskie)
[Arkusz śródroczny]
II odwiedziny (obozowe) Kategoria Punkty
1 1 Koszalińska Drużyna Harcerzy "Zielona" im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
79 pkt
79 Brak przyznanej kategorii
2 5 Wodzisławska Drużyna Harcerzy
78 pkt
78 Brak przyznanej kategorii
3 35 Gdańska Drużyna Harcerzy
77 pkt
77 Brak przyznanej kategorii
4 7 UDH Gniazdo
76 pkt
76 Brak przyznanej kategorii
5 265 WLDH-y "Skrzydła" im. Batalionu Parasol
76 pkt
76 Brak przyznanej kategorii
6 14 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego
74 pkt
74 Brak przyznanej kategorii
7 1 UDH Żagiew
74 pkt
74 Brak przyznanej kategorii
8 91 Gdańska Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. Jana Bytnara "Rudego"
74 pkt
74 Brak przyznanej kategorii
9 41 Pionkowska Drużyna Harcerzy „Zarzewie” im. Andrzeja Małkowskiego
76 pkt
76 Brak przyznanej kategorii
10 XV ŁDH ZPŁ im. A, Małkowskiego
76 pkt
76 Brak przyznanej kategorii
11 2 MDH-y "Oleandry"
75 pkt
75 Brak przyznanej kategorii
12 6 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Ryngraf"
74 pkt
74 Brak przyznanej kategorii
13 84. Łódzka Drużyna Harcerzy "Cichociemni" im. Spadochroniarzy Armii Krajowej
74 pkt
74 Brak przyznanej kategorii
14 3 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Wenedzi" im. Maksymiliana Golisza
73 pkt
73 Brak przyznanej kategorii
15 15 Poznańska Drużyna Harcerzy "Wataha" im. Romualda Traugutta
72 pkt
72 Brak przyznanej kategorii
16 4 Bytowska Drużyna Harcerzy
72 pkt
72 Brak przyznanej kategorii
17 44 WDH-y "Stanica" im. króla Kazimierza III Wielkiego
69 pkt
69 Brak przyznanej kategorii
18 23 Lubelska Drużyna Harcerzy ,,ARSENAŁ'' im.Stanisława Broniewskiego
69 pkt
69 Brak przyznanej kategorii
19 70 Sopocka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego - Sulima
69 pkt
69 Brak przyznanej kategorii
20 3 Lubelska Drużyna Harcerzy Bastion im. hetmana Jana Amora Tarnowskiego
68 pkt
68 Brak przyznanej kategorii
21 7 Wołczyńska Drużyna Harcerzy "Flammae" im. kadeta Karola Chodkiewicza
67 pkt
67 Brak przyznanej kategorii
22 6 Zakopiańska Drużyna Harcerzy ,,ŚPIĄCY RYCERZE'' im.Zawiszy Czarnego
66 pkt
66 Brak przyznanej kategorii
23 1 Drużyna Harcerzy "Las" im. Jana Rodowicza "Anody" w Murowanej Goślinie
65 pkt
65 Brak przyznanej kategorii
24 60 KDH "Puszczanie"
65 pkt
65 Brak przyznanej kategorii
25 9 RDH Krzemień im Stanislawa Orszy Broniewskiego
64 pkt
64 Brak przyznanej kategorii
26 4 Beskidzka Drużyna Harcerzy im. Cichociemnych
63 pkt
63 Brak przyznanej kategorii
27 1 Przeworska Drużyna Harcerzy "BOREK" im. św. Franciszka z Asyżu
63 pkt

63 Brak przyznanej kategorii
28 62 GDH
63 pkt
63 Brak przyznanej kategorii
29 2 Olsztyńska Drużyna Harcerzy im. Szarych Szeregów
63 pkt
63 Brak przyznanej kategorii
30 99 WDH im. Organizacji Małego Sabotażu
62 pkt

62 Brak przyznanej kategorii
31 12 Pomorska Drużyna Harcerzy "Rota" im. Jana III Sobieskiego
62 pkt
62 Brak przyznanej kategorii
32 15 Rozwadowska Drużyna Harcerzy im. Jana III Sobieskiego
61 pkt

61 Brak przyznanej kategorii
33 2 PDH Czantoria
61 pkt
61 Brak przyznanej kategorii
34 5 KDH Cyklon im Hetmana Stefana Czarnieckiego
61 pkt
61 Brak przyznanej kategorii
35 0 KDH-y Szakłak im. Zawiszaków
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
36 13 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
37 2 SDH "Wywierzysko"
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
38 4 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Bolesława Chrobrego ,,Czarna Czwórka''
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
39 33 Krakowska Drużyna Harcerzy "Zawiszacy" im. Jana Bytnara ps. Rudy
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
40 9 Łódzka Drużyna Harcerzy "Leśni" im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego"
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
41 1 Jastkowska Drużyna Harcerzy "Beluarda"
59 pkt
59 Brak przyznanej kategorii
42 9 GDH 'Zbroja
57 pkt
57 Brak przyznanej kategorii
43 2 BDH "RAJZA"
56 pkt
56 Brak przyznanej kategorii
44 4 Bialska Drużyna Harcerzy „Grań” im. Bohaterów „Kamieni na szaniec”
56 pkt
56 Brak przyznanej kategorii
45 17 Poznańska Drużyna Harcerzy
56 pkt
56 Brak przyznanej kategorii
46 5 Głubczycka Drużyna Harcerzy "Wilczy Bór"
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
47 18 KDH "Wieleci" im. rtm. Witolda Pileckiego
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
48 122 Kluczborska Drużyna Harcerzy
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
49 9 KDH PÓŁNOC
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
50 1 Lubartowska Drużyna Harcerzy
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
51 7 Głuchołaska Drużyna Harcerzy
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
52 60 MDH-y "Łowcy"
54 pkt
54 Brak przyznanej kategorii
53 31 Krakowska Drużyna Harcerzy "Włócznia" im. JKM W. Warneńczyka
53 pkt
53 Brak przyznanej kategorii
54 4 Łańcucka Drużyna Harcerzy „Karacena” im. 10 Pułku Strzelców Konnych
53 pkt

53 Brak przyznanej kategorii
55 V Kaliska Drużyna Harcerzy
51 pkt

51 Brak przyznanej kategorii
56 13 KDH Gromada Światowida
51 pkt
51 Brak przyznanej kategorii
57 12 Rzekuńska Drużyna Harcerzy Ascalon
51 pkt

51 Brak przyznanej kategorii
58 5 Szczecinecka Drużyna Harcerzy
51 pkt
51 Brak przyznanej kategorii
59 1 Zamojska Drużyna Harcerzy WIATR
51 pkt

51 Brak przyznanej kategorii
60 1 Międzyrzecka Drużyna Harcerzy "Bór" im. rtm. W. Pileckiego
50 pkt

50 Brak przyznanej kategorii
61 1 drużyna harcerzy w Lusówku
53 pkt
26 pkt
26 Brak przyznanej kategorii
62 16 WDH im. Zawiszy Czarnego "Grunwald"
76 pkt
76 Brak przyznanej kategorii
63 16 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego "Sulima"
71 pkt
71 Brak przyznanej kategorii
64 8 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Płomień" im. Andrzeja i Jana Romockich
70 pkt
70 Brak przyznanej kategorii
65 7 Bydgoska Drużyna Harcerzy
66 pkt
66 Brak przyznanej kategorii
66 106 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego
65 pkt
65 Brak przyznanej kategorii
67 4 Lubelska Drużyna Harcerzy Wulkan im. św. Franciszka Ksawerego
64 pkt
64 Brak przyznanej kategorii
68 1 Piotrkowska Drużyna Harcerzy
63 pkt
63 Brak przyznanej kategorii
69 87 Gdańska Drużyna Harcerzy Zielony Trakt im. Tadeusz Zawadzkiego "Zośki"
61 pkt
61 Brak przyznanej kategorii
70 7 Rumska Drużyna Harcerzy Essentia
60 pkt
60 Brak przyznanej kategorii
71 143 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Dąbrowa" im. płk. Stanisława Dąbka
59 pkt
59 Brak przyznanej kategorii
72 8 Olsztyńska Drużyna Harcerzy "Szperacze" im. Jana Bochana
57 pkt
57 Brak przyznanej kategorii
73 1 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Szturm" im. hm. RP Stanisława Sedlaczka
56 pkt
56 Brak przyznanej kategorii
74 89 Gdańska Drużyna Harcerzy im. Józefa Grzesiaka
55 pkt
55 Brak przyznanej kategorii
75 7 Poznańska Drużyna Harcerzy Binduga
54 pkt
54 Brak przyznanej kategorii
76 123 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Zgrupowania AK "Chrobry II"
53 pkt
53 Brak przyznanej kategorii
77 63 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. mjr. Hieronima Dekutowskiego
53 pkt
53 Brak przyznanej kategorii
78 3 Płocka Drużyna Harcerzy Pneuma im. płk. Jana Kilińskiego
53 pkt
53 Brak przyznanej kategorii
79 48 WDH Sokoły Wędrowne
52 pkt

52 Brak przyznanej kategorii
80 36 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. hm Lucjana Cylkowskiego
51 pkt
51 Brak przyznanej kategorii
81 1 Tomaszowska Drużyna Harcerzy "Woda"
51 pkt

51 Brak przyznanej kategorii
82 3 Niepołomicka Drużyna Harcerzy Niepołomni
51 pkt
51 Brak przyznanej kategorii
83 4 Wysokomazowiecka Drużyna Harcerzy ,,Leśna Gwardia
50 pkt
50 Brak przyznanej kategorii
84 6 Krakowska Drużyna Harcerzy "Żbiki" im. Romualda Traugutta
50 pkt
50 Brak przyznanej kategorii
85 I Mełgiewska Drużyna Harcerzy "Regnum"
50 pkt
50 Brak przyznanej kategorii
86 14 Wrocławska Drużyna Harcerzy "Gawra"
50 pkt

50 Brak przyznanej kategorii
87 82 WDH "Zbroja"
49 pkt
49 Brak przyznanej kategorii
88 1002 WDH „Dęby”
49 pkt
49 Brak przyznanej kategorii
89 145 WDH IMPEESA
49 pkt
49 Brak przyznanej kategorii
90 61 WDH "EaThalion"
46 pkt
46 Brak przyznanej kategorii
91 1 MIELECKA DRUŻYNA HARCERZY
46 pkt

46 Brak przyznanej kategorii
92 58. Mazowiecka Drużyna Harcerzy
45 pkt
45 Brak przyznanej kategorii
93 7 Gdyńska drużyna Harcerzy "Galeon"
45 pkt
45 Brak przyznanej kategorii
94 40 Łódzka Drużyna Harcerzy
44 pkt
44 Brak przyznanej kategorii
95 49 Gdańska Drużyna Harcerzy 'LEGION'
44 pkt
44 Brak przyznanej kategorii
96 14 Beskidzka Drużyna Harcerzy
44 pkt
44 Brak przyznanej kategorii
97 VIII SDH
42 pkt
42 Brak przyznanej kategorii
98 1 Sucholeska Drużyna Harcerzy
42 pkt
42 Brak przyznanej kategorii
99 15 Poznańska Drużyna Harcerzy Ingonyama im. Romualda Traugutta
42 pkt
42 Brak przyznanej kategorii
100 1 Hrubieszowska Drużyna Harcerzy "Ogień"
42 pkt

42 Brak przyznanej kategorii
101 11 Siedlecka Drużyna Harcerzy
39 pkt

39 Brak przyznanej kategorii
102 8 PDH Jar
39 pkt
39 Brak przyznanej kategorii
103 10 Gdańska Drużyna Harcerzy "ABRAKADABRA" im. Ernesta Thompsona-Setona
38 pkt
38 Brak przyznanej kategorii
104 59 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Knieja"
38 pkt
38 Brak przyznanej kategorii
105 81 Kaszubska Drużyna Harcerzy KASZEBA im. Gen. Józefa Hallera
37 pkt
37 Brak przyznanej kategorii
106 15 MDH
36 pkt
36 Brak przyznanej kategorii
107 8 Szczecińska Drużyna Harcerzy Orlęta
35 pkt
35 Brak przyznanej kategorii
108 25WrŻDH
34 pkt
34 Brak przyznanej kategorii
109 32 Poznańska Drużyna Harcerzy
31 pkt
31 Brak przyznanej kategorii
110 30 Wejherowska Drużyna Harcerzy "Parasol"
30 pkt
30 Brak przyznanej kategorii
111 22 Gniewska Drużyna Harcerzy
29 pkt
29 Brak przyznanej kategorii
112 10 Kostrzyńska Drużyna Harcerzy "Riposta"
28 pkt
28 Brak przyznanej kategorii
113 1 Połczyńska Drużyna Harcerzy „Zdrój” im. Witolda Pileckiego
26 pkt
26 Brak przyznanej kategorii
114 25 WDH
26 pkt
26 Brak przyznanej kategorii
115 19 PDH Puszcza
19 pkt
19 Brak przyznanej kategorii
116 145 WDH-y Dykuman
40 pkt
41 pkt
15 pkt
15 Brak przyznanej kategorii
117 12 Lubelska Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. braci herbu Sulima
67 pkt
67 Brak przyznanej kategorii
118 3 Ostrołęcka Drużyna Harcerzy Nemus
66 pkt

66 Brak przyznanej kategorii
119 1 Kraśnicka Drużyna Harcerzy Gryf im. 24 Pułku Ułanów
62 pkt
62 Brak przyznanej kategorii
120 301 WDH-y ,,Knieja
59 pkt
59 Brak przyznanej kategorii
121 1 Jarosławska Drużyna Harcerzy im. Jana III Sobieskiego
57 pkt

57 Brak przyznanej kategorii
122 44 Krakowska Drużyna Harcerzy im. K. K. Baczyńskiego
54 pkt
54 Brak przyznanej kategorii
123 11 PgDH Strzelcy Podhalańscy im. gen. bryg. Andrzeja Galicy
53 pkt
53 Brak przyznanej kategorii
124 42 Łódzka Drużyna Harcerzy
51 pkt
51 Brak przyznanej kategorii
125 1 Nadwieprzańska Drużyna Harcerzy
51 pkt

51 Brak przyznanej kategorii
126 2 Przeworska Drużyna Harcerzy GNIAZDO
50 pkt

50 Brak przyznanej kategorii
127 V Świnoujska Drużyna Harcerzy "Patria" im. Powstańczej Poczty Polowej
48 pkt
48 Brak przyznanej kategorii
128 3 Gdańska Drużyna Harcerzy im. Cichociemnych
48 pkt
48 Brak przyznanej kategorii
129 3 Niedrzwicka Drużyna Harcerzy
48 pkt
48 Brak przyznanej kategorii
130 265 WDH-y "Czata" im. dh. Jana Rodowicza "Anody"
47 pkt
47 Brak przyznanej kategorii
131 44 WDH "KEDYW" im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil
47 pkt
47 Brak przyznanej kategorii
132 3 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
46 pkt
46 Brak przyznanej kategorii
133 81 Łódzka Drużyna Harcerzy "Fratrum"
46 pkt
46 Brak przyznanej kategorii
134 3 Podgórska Drużyna Harcerzy
46 pkt
46 Brak przyznanej kategorii
135 1 Karlińska Drużyna Harcerzy ,,Wyklęci
45 pkt
45 Brak przyznanej kategorii
136 1 Tarnowska Drużyna Harcerzy
45 pkt
45 Brak przyznanej kategorii
137 4 Pionkowska Leśna Drużyna Harcerzy
44 pkt
44 Brak przyznanej kategorii
138 1 Dęblińska Drużyna Harcerzy Parasol
44 pkt
44 Brak przyznanej kategorii
139 I Starosądecka Drużyna Harcerzy Leśni
43 pkt
43 Brak przyznanej kategorii
140 12 Poznańska Drużyna Harcerzy "Grota" im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. "Nil"
42 pkt
42 Brak przyznanej kategorii
141 1 Włodawska Drużyna Harcerzy Delta
41 pkt

41 Brak przyznanej kategorii
142 1 Ostrołęcka Drużna Harcerzy
39 pkt

39 Brak przyznanej kategorii
143 39 Wrocławska Drużyna Harcerzy "Bór" im. hm RP Ryszarda Kaczorowskiego
38 pkt
38 Brak przyznanej kategorii
144 8 UDH
38 pkt
38 Brak przyznanej kategorii
145 6 Nowotarska Drużyna Harcerzy
38 pkt
38 Brak przyznanej kategorii
146 28 Gdańska Drużyna Harcerzy "Wilki"
37 pkt
37 Brak przyznanej kategorii
147 10 Łódzka Drużyna Harcerzy
35 pkt
35 Brak przyznanej kategorii
148 16 PDH im. gen. Józefa Bema
34 pkt
34 Brak przyznanej kategorii
149 22 WDH-y "Płowce" im. Króla Władysława Łokietka
33 pkt
33 Brak przyznanej kategorii
150 4 Kadzidłańska Drużyna Harcerzy
33 pkt

33 Brak przyznanej kategorii
151 4 Gdańska Drużyna Harcerzy
32 pkt
32 Brak przyznanej kategorii
152 2 Lubartowska Drużyna Harcerzy Szaniec
31 pkt
31 Brak przyznanej kategorii
153 62 Warszawska Drużyna Harcerzy "Templum" im. ks. bp. Władysława Bandurskiego
30 pkt
30 Brak przyznanej kategorii
154 22 Bytomska Drużyna Harcerzy
30 pkt
30 Brak przyznanej kategorii
155 7KDH im. hm. Tadeusza Boy'a
29 pkt
29 Brak przyznanej kategorii
156 1 Głowieńska Drużyna Harcerzy
27 pkt
27 Brak przyznanej kategorii
157 XIV Poznańska Drużyna Harcerzy Wawer
26 pkt
26 Brak przyznanej kategorii
158 26 Łódzka Drużyna Harcerzy im. P. E. Strzeleckiego
26 pkt
26 Brak przyznanej kategorii
159 20 WDH Oczeret
23 pkt
23 Brak przyznanej kategorii
160 40 Krakowska Drużyna Harcerzy
22 pkt
22 Brak przyznanej kategorii
161 3 Zakopiańska Drużyna Harcerzy "Górska Ostoja" im. Tadeusza Kościuszki
22 pkt
22 Brak przyznanej kategorii
162 32 Mazowiecka Drużyna Harcerzy
21 pkt
21 Brak przyznanej kategorii
163 6 Płocka Drużyna Harcerzy
17 pkt

17 Brak przyznanej kategorii
164 23 Gorzowska Drużyna Harcerzy Tobruk im. Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich
16 pkt
16 Brak przyznanej kategorii
165 7 LDH "Orlęta"
15 pkt
15 Brak przyznanej kategorii
166
1 Brak przyznanej kategorii
167 302 WDH-y "Wataha"
49 pkt
49 Brak przyznanej kategorii
168 1 Opolska Drużyna Harcerzy "Braterstwo Upór Rozwaga"
40 pkt
40 Brak przyznanej kategorii
169 1 Próbna Ełcka Drużyna Harcerzy
40 pkt
40 Brak przyznanej kategorii
170 28 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Antoniego Olbromskiego
38 pkt
38 Brak przyznanej kategorii
171 270 WDH "Ostoja"
37 pkt
37 Brak przyznanej kategorii
172 3 Opolska DH Burza
37 pkt
37 Brak przyznanej kategorii
173 8ADH
36 pkt
36 Brak przyznanej kategorii
174 7 WWDH
34 pkt
34 Brak przyznanej kategorii
175 IIIRDH
33 pkt
33 Brak przyznanej kategorii
176 4 Zawadzczańska Drużyna Harcerzy
31 pkt
31 Brak przyznanej kategorii
177 11 PgDH Cichociemni
31 pkt
31 Brak przyznanej kategorii
178 8 Gdyńska Drużyna Harcerzy
27 pkt
27 Brak przyznanej kategorii
179 10 Krakowska Drużyna Harcerzy "Dzieci Słońca" im. Andrzeja Małkowskiego
26 pkt
26 Brak przyznanej kategorii
180 1 Próbna Cieszyńska Drużyna Harcerzy Podhalańczycy
21 pkt
21 Brak przyznanej kategorii
181 17 Inowrocławska Drużyna Harcerzy
19 pkt
19 Brak przyznanej kategorii
182 1 próbna Łomżyńska Drużyna Harcerzy FLUMEN
17 pkt
17 Brak przyznanej kategorii
183 1 Kostrzyńska Drużyna Harcerzy
14 pkt
14 Brak przyznanej kategorii
184 1 SDH Baszta im. Mariana Piekarskiego
12 pkt
12 Brak przyznanej kategorii
185 1 próbna Śledziejowicka Drużyna Harcerzy
9 Brak przyznanej kategorii