logo
Nazwa Drużyny Kategoryzacja Planowanie Kategoria przyznana rozkazem Kategoria przyznana w zeszłym roku
Spotkanie przyjacielskie I wizytacja (instruktorska) II wizytacja (obozowa) Kategoria Punkty
1 1 Lubartowska Drużyna Harcerzy "Huragan" im. ppor. Bolesława Mucharskiego ps. "Lekarz"
Podsumowanie roku
104 Brak przyznanej kategorii
2 1 Beskidzka Drużyna Harcerzy "Szara" im. Aleksego Dawidowskiego
Podsumowanie roku
103 Brak przyznanej kategorii
3 7 Poznańska Drużyna Harcerzy Binduga
Podsumowanie roku
103 Brak przyznanej kategorii
4 7 UDH Gniazdo
Podsumowanie roku
102 Brak przyznanej kategorii
5 6 PDH
Podsumowanie roku
102 Brak przyznanej kategorii
6 2 PDH Czantoria
Podsumowanie roku
102 Brak przyznanej kategorii
7 8 Szczecińska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
100 Brak przyznanej kategorii
8 87 Gdańska Drużyna Harcerzy Zielony Trakt im. Tadeusz Zawadzkiego "Zośki"
Podsumowanie roku
100 Brak przyznanej kategorii
9 122 Kluczborska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
100 Brak przyznanej kategorii
10 41 PDH Zarzewie im. Andrzeja Małkowskiego
Podsumowanie roku
99 Brak przyznanej kategorii
11 13 Drużyna Harcerzy im. het. Stefana Czarnieckiego w Kobylej Górze
Podsumowanie roku
99 Brak przyznanej kategorii
12 3 Płocka Drużyna Harcerzy Pneuma im. płk. Jana Kilińskiego
Podsumowanie roku
99 Brak przyznanej kategorii
13 3 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
Podsumowanie roku
98 Brak przyznanej kategorii
14 3 Podgórska Drużyna Harcerzy "Matecznik" im. Andrzeja Małkowskiego
Podsumowanie roku
97 Brak przyznanej kategorii
15 35 Gdańska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
96 Brak przyznanej kategorii
16 7 Rumska Drużyna Harcerzy "Essentia"
Podsumowanie roku
103 Brak przyznanej kategorii
17 3 Pruska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
102 Brak przyznanej kategorii
18 106 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego
Podsumowanie roku
100 Brak przyznanej kategorii
19 1 Jarosławska Drużyna Harcerzy "Pościg" im. Jana III Sobieskiego
Podsumowanie roku
99 Brak przyznanej kategorii
20 15 POZNAŃSKA DRUŻYNA HARCERSKA "INGONYAMA" IM. ROMUALDA TRAUGUTTA
Podsumowanie roku
97 Brak przyznanej kategorii
21 44 WDH-y "Stanica" im. króla Kazimierza III Wielkiego
Podsumowanie roku
96 Brak przyznanej kategorii
22 12 Lubelska Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. braci herbu Sulima
Podsumowanie roku
96 Brak przyznanej kategorii
23 30 Wejherowska Drużyna Harcerzy Im. Harcerskiego Batalionu Armii Krajowej "PARASOL"
Podsumowanie roku
95 Brak przyznanej kategorii
24 1 Przeworska Drużyna Harcerzy "BOREK" im. Św. Franciszka z Asyżu
Podsumowanie roku
95 Brak przyznanej kategorii
25 1 Ełcka Drużyna Harcerzy "Czarna Straż"
Podsumowanie roku
94 Brak przyznanej kategorii
26 6 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Ryngraf"
Podsumowanie roku
93 Brak przyznanej kategorii
27 51 WDH-y Zieleniec im. xięcia J. Poniatowskiego
Podsumowanie roku
92 Brak przyznanej kategorii
28 10 Bydgoska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
92 Brak przyznanej kategorii
29 169 WDH Wikingowie
Podsumowanie roku
89 Brak przyznanej kategorii
30 15 Poznańska Drużyna Harcerzy "Wataha" im. Romualda Traugutta
Podsumowanie roku
88 Brak przyznanej kategorii
31 2 Bytomska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
88 Brak przyznanej kategorii
32 63 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. mjr. Hieronima Dekutowskiego
Podsumowanie roku
87 Brak przyznanej kategorii
33 70 Sopocka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima
Podsumowanie roku
87 Brak przyznanej kategorii
34 45 Krakowska Drużyna Harcerzy Trapmy im Jana 'Bonawentury
Podsumowanie roku
87 Brak przyznanej kategorii
35 IX Beskidzka Drużyna Harcerzy im. Szarych Szeregów
Podsumowanie roku
85 Brak przyznanej kategorii
36 V Kaliska Drużyna Harcerzy "Droga"
Podsumowanie roku
84 Brak przyznanej kategorii
37 28 Gdańska Drużyna Harcerzy "Wilki"
Podsumowanie roku
84 Brak przyznanej kategorii
38 3 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Wenedzi" im. Maksymiliana Golisza
Podsumowanie roku
83 Brak przyznanej kategorii
39 4 Beskidzka Drużyna Harcerzy im. Cichociemnych
Podsumowanie roku
83 Brak przyznanej kategorii
40 11 PgDH Strzelcy Podhalańscy im. gen. bryg. Andrzeja Galicy
Podsumowanie roku
82 Brak przyznanej kategorii
41 3 Zakopiańska Drużyna Harcerzy "Górska Ostoja" im. Tadeusza Kościuszki
Podsumowanie roku
82 Brak przyznanej kategorii
42 4 BDH
Podsumowanie roku
81 Brak przyznanej kategorii
43 14 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
44 14 Wrocławska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
45 59 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Knieja"
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
46 5 Głubczycka Drużyna Harcerzy "Wilczy Bór"
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
47 49 Gdańska Drużyna Harcerzy 'LEGION'
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
48 25 Wejherowska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
49 31 Krakowska Drużyna Harcerzy "Włócznia" im. JKM W. Warneńczyka
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
50 1 DH Las
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
51 4 Wysokomazowiecka Drużyna Harcerzy ,,Leśna Gwardia"
Podsumowanie roku
77 Brak przyznanej kategorii
52 1 UDH Żagiew
Podsumowanie roku
135 Brak przyznanej kategorii
53 265 WLDH-y Skrzydła im. Batalionu Parasol
Podsumowanie roku
101 Brak przyznanej kategorii
54 2 MDH-y
Podsumowanie roku
98 Brak przyznanej kategorii
55 9 Swarzędzka Drużyna Harcerzy 'ECHO PUSZCZY' im. Andrzeja Małkowskiego
Podsumowanie roku
94 Brak przyznanej kategorii
56 265 WDH-y "Czata" im. dh. Jana Rodowicza "Anody"
Podsumowanie roku
93 Brak przyznanej kategorii
57 1 Sucholeska Drużyna Harcerzy "Grań"
Podsumowanie roku
91 Brak przyznanej kategorii
58 60 KDH
Podsumowanie roku
90 Brak przyznanej kategorii
59 40 Łódzka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
88 Brak przyznanej kategorii
60 99 WDH im. Organizacji Małego Sabotażu "Wawer"
Podsumowanie roku
88 Brak przyznanej kategorii
61 82 WDH "Zbroja" im. gen. Augusta Emila Fieldorfa
Podsumowanie roku
85 Brak przyznanej kategorii
62 4 Lubelska Drużyna Harcerzy Wulkan im. Św. Franciszka Ksawerego
Podsumowanie roku
85 Brak przyznanej kategorii
63 1 MDH-y SKAUT
Podsumowanie roku
82 Brak przyznanej kategorii
64 10 Łódzka Drużyna Harcerzy "Serviam" im. Jerzego Grodyńskiego
Podsumowanie roku
81 Brak przyznanej kategorii
65 62 Warszawska Drużyna Harcerzy "Templum" im. ks. bp. Władysława Bandurskiego
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
66 XII Bytomska Drużyna Harcerzy "VICTRIX"
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
67 58. Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Cichociemni"
Podsumowanie roku
77 Brak przyznanej kategorii
68 5 Mielecka Drużyna Harcerzy "NOTOS"
Podsumowanie roku
76 Brak przyznanej kategorii
69 1 Tomaszowska Drużyna Harcerzy "Woda"
Podsumowanie roku
76 Brak przyznanej kategorii
70 9 RDH Krzemień im Stanislawa Orszy Broniewskiego
Podsumowanie roku
76 Brak przyznanej kategorii
71 143 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Dąbrowa" im. płk. Stanisława Dąbka
Podsumowanie roku
75 Brak przyznanej kategorii
72 5 KDH Cyklon im Hetmana Stefana Czarnieckiego
Podsumowanie roku
74 Brak przyznanej kategorii
73 17 Trzebnicka Drużyna Harcerzy "Gawra"
Podsumowanie roku
74 Brak przyznanej kategorii
74 32 Poznańska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
74 Brak przyznanej kategorii
75 6 Krakaowska Drużyna Harcerzy "Żbiki" im. Romualda Traugutta
Podsumowanie roku
72 Brak przyznanej kategorii
76 19 Krakowska Lotnicza Drużyna Harcerzy "Orli Szaniec"
Podsumowanie roku
70 Brak przyznanej kategorii
77 3 Niedrzwicka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
70 Brak przyznanej kategorii
78 22 WDH Płowce
Podsumowanie roku
68 Brak przyznanej kategorii
79 9 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Zbroja"
Podsumowanie roku
67 Brak przyznanej kategorii
80 1 Solska Drużyna Harcerzy "Ziemia"
Podsumowanie roku
63 Brak przyznanej kategorii
81 1 próbna Połczyńska Drużyna Harcerzy „Zdrój”
Podsumowanie roku
62 Brak przyznanej kategorii
82 6 Krakowska Drużyna Harcerzy "Jastrzębie" im. Romualda Traugutta
Podsumowanie roku
62 Brak przyznanej kategorii
83 13 GDH im. Zawiszy Czarnego
Podsumowanie roku
59 Brak przyznanej kategorii
84 1 Nadwieprzańska Drużyna Harcerzy "Mafeking" im. gen. Franciszka Kleeberga
Podsumowanie roku
58 Brak przyznanej kategorii
85
Podsumowanie roku
48 Brak przyznanej kategorii
86 próbaBartka
Podsumowanie roku
44 Brak przyznanej kategorii
87 5 UDH Puszcza
Podsumowanie roku
128 Brak przyznanej kategorii
88 230 Gorzowska Drużyna Harcerzy "Rysie" im. Andrzeja Romockiego "MORRO
Podsumowanie roku
100 Brak przyznanej kategorii
89 1 Jarosławska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
98 Brak przyznanej kategorii
90 XIV Poznańska Drużyna Harcerzy Wawer
Podsumowanie roku
92 Brak przyznanej kategorii
91 123 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Zgrupowania AK "Chrobry II"
Podsumowanie roku
89 Brak przyznanej kategorii
92 35 Drużyna Harcerzy Leśnych "Watra" im. Kazimierza Wielkiego
Podsumowanie roku
88 Brak przyznanej kategorii
93 7 Wrocławska Żeglarska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
87 Brak przyznanej kategorii
94 14 WDH-y
Podsumowanie roku
86 Brak przyznanej kategorii
95 3 Ostrołęcka Drużyna Harcerzy Nemus
Podsumowanie roku
85 Brak przyznanej kategorii
96 13 KDH Gromada Światowida
Podsumowanie roku
81 Brak przyznanej kategorii
97 6 PDH "Dębowe Bractwo" im. św. Ojca Pio
Podsumowanie roku
81 Brak przyznanej kategorii
98 125 Jaczowska Drużyna Harcerzy "Husaria"
Podsumowanie roku
79 Brak przyznanej kategorii
99 9 SDH
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
100 4 gdyńska drużyna harcerzy im. Bolesława Chrobrego
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
101 28 Łódzka Drużyna Harcerzy im. Antoniego Olbromskiego
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
102 1 Raciborska Drużyna Harcerzy "KARACENA"
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
103 44 Krakowska Drużyna Harcerzy im. K. K. Baczyńskiego
Podsumowanie roku
78 Brak przyznanej kategorii
104 6 Zakopiańska Drużyna Harcerzy ,,ŚPIĄCY RYCERZE'' im.Zawiszy Czarnego
Podsumowanie roku
76 Brak przyznanej kategorii
105 1 Kraśnicka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
76 Brak przyznanej kategorii
106 1 SDH Baszta im. Mariana Piekarskiego
Podsumowanie roku
75 Brak przyznanej kategorii
107 1. Przeworska Drużyna Harcerzy "BOREK" im. Św. Franciszka z Asyżu
Podsumowanie roku
73 Brak przyznanej kategorii
108 28 Gdańska Drużyna Harcerzy "Wilki"
Podsumowanie roku
72 Brak przyznanej kategorii
109 7 Gdyńska drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
72 Brak przyznanej kategorii
110 51 Szczecińska Drużyna Harcerzy GROM
Podsumowanie roku
71 Brak przyznanej kategorii
111 4 Bialska Drużyna Harcerzy "Grań"
Podsumowanie roku
69 Brak przyznanej kategorii
112 36 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. hm Lucjana Cylkowskiego
Podsumowanie roku
69 Brak przyznanej kategorii
113 81 Łódzka Drużyna Harcerzy "Fratrum"
Podsumowanie roku
68 Brak przyznanej kategorii
114 I Mełgiewska Drużyna Harcerzy "Regnum"
Podsumowanie roku
66 Brak przyznanej kategorii
115 3 Podgórska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
65 Brak przyznanej kategorii
116 9 Kiełczewicka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
64 Brak przyznanej kategorii
117 1 Dęblińska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
63 Brak przyznanej kategorii
118 1 Zamojska Drużyna Harcerzy Wiatr
Podsumowanie roku
63 Brak przyznanej kategorii
119 169 WDH Rycerze
Podsumowanie roku
62 Brak przyznanej kategorii
120 33 KDH
Podsumowanie roku
56 Brak przyznanej kategorii
121 2 Gdyńska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
55 Brak przyznanej kategorii
122 4 Pionkowska Leśna Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
55 Brak przyznanej kategorii
123 89 Gdańska Drużyna Harcerzy "Wędrowcy"
Podsumowanie roku
53 Brak przyznanej kategorii
124 8 Aleksandrowska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
52 Brak przyznanej kategorii
125 6 Płocka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
52 Brak przyznanej kategorii
126 153 p. MDH-y - II Kohorta Stella Matutina
Podsumowanie roku
45 Brak przyznanej kategorii
127 V Beskidzka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
43 Brak przyznanej kategorii
128 10 Krakowska Drużyna Harcerzy "Dzieci Słońca" im. Andrzeja Małkowskiego
Podsumowanie roku
33 Brak przyznanej kategorii
129 42 Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
16 Brak przyznanej kategorii
130 63Husaria
Podsumowanie roku
113 Brak przyznanej kategorii
131 60 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Szarża"
Podsumowanie roku
98 Brak przyznanej kategorii
132 61 WDH "EaThalion"
Podsumowanie roku
92 Brak przyznanej kategorii
133 60
Podsumowanie roku
112 Brak przyznanej kategorii
134 3 Drużyna Harcerzy im. Gen. Wł. Andersa w Ostrzeszowie
Podsumowanie roku
98 Brak przyznanej kategorii
135 16 WDH im. Zawiszy Czarnego "Grunwald"
Podsumowanie roku
95 Brak przyznanej kategorii
136 8 UDH "Knieja"
Podsumowanie roku
93 Brak przyznanej kategorii
137 32 MDH-y Orkan im. Batalionu Parasol
Podsumowanie roku
92 Brak przyznanej kategorii
138 1 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Romualda Traugutta
Podsumowanie roku
91 Brak przyznanej kategorii
139 II Ropczycka Drużyna Harcerzy "Wagabunda" im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal"
Podsumowanie roku
84 Brak przyznanej kategorii
140 16 Warszawska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego "Sulima"
Podsumowanie roku
83 Brak przyznanej kategorii
141 1 Włodawska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
76 Brak przyznanej kategorii
142 1 Międzyrzecka Drużyna Harcerzy "Bór" im rtm. W. Pileckiego
Podsumowanie roku
75 Brak przyznanej kategorii
143 1002 WDH „Wiązy”
Podsumowanie roku
73 Brak przyznanej kategorii
144 95 pWDH
Podsumowanie roku
71 Brak przyznanej kategorii
145 12 Pomorska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
69 Brak przyznanej kategorii
146 30 Zielonogórska Drużyna Harcerzy "Orlęta" im. Cichociemnych
Podsumowanie roku
69 Brak przyznanej kategorii
147 31 ZDH
Podsumowanie roku
62 Brak przyznanej kategorii
148 1 Mielecka Drużyna Harcerzy "HADEM" im. hm. Józefa Grzesiaka "Czarnego"
Podsumowanie roku
60 Brak przyznanej kategorii
149 62 GDH "Orkan"
Podsumowanie roku
58 Brak przyznanej kategorii
150 10 Gdańska Drużyna Harcerzy "ABRAKADABRA" im. Ernesta Thompsona-Setona
Podsumowanie roku
57 Brak przyznanej kategorii
151 9 ZDH "Dukt - Zawisza" im THH w Gdyni
Podsumowanie roku
57 Brak przyznanej kategorii
152 7 KDH Desantowcy
Podsumowanie roku
57 Brak przyznanej kategorii
153 1 Chojnowska Drużyna Harcerzy "Białe Orły"
Podsumowanie roku
54 Brak przyznanej kategorii
154 7 Wilkołazka Drużyna Harcerzy ,,Wataha
Podsumowanie roku
53 Brak przyznanej kategorii
155 1 Kłoczewska Drużyna Harcerzy "Wataha"
Podsumowanie roku
51 Brak przyznanej kategorii
156 45 próbna Zielonogórska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
44 Brak przyznanej kategorii
157 44WDH Leśni - Grom
Podsumowanie roku
43 Brak przyznanej kategorii
158 26 Gdańska drużyna Harcerzy "Knieja"
Podsumowanie roku
40 Brak przyznanej kategorii
159 32 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Platan"
Podsumowanie roku
39 Brak przyznanej kategorii
160 Samodzielny Zastęp ,,Feniks"
Podsumowanie roku
39 Brak przyznanej kategorii
161 8 Gdyńska Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
35 Brak przyznanej kategorii
162 1 Samodzielny Zastęp Harcerzy w Złoczewie
Podsumowanie roku
34 Brak przyznanej kategorii
163 48 WDH Sokoły Wędrowne
Podsumowanie roku
32 Brak przyznanej kategorii
164 14 próbna Łódzka Drużyna Harcerzy
Podsumowanie roku
10 Brak przyznanej kategorii
165 7 WWDH Koh-i-noor
Podsumowanie roku
6 Brak przyznanej kategorii
166 1 MDH Próba
Podsumowanie roku
6 Brak przyznanej kategorii
167 nowa
Podsumowanie roku
1 Brak przyznanej kategorii
168 337 WDW Wilki
Podsumowanie roku
0 Brak przyznanej kategorii
169 1 MDH-y HADEM
Podsumowanie roku
0 Brak przyznanej kategorii
170 II Ropczycka Drużyna Harcerzy WAGABUNDA
Podsumowanie roku
0 Brak przyznanej kategorii
171 1 Mielecka Drużyna Harcerzy "HADEM" im. hm. Józefa Grzesiaka "Czarnego"
Podsumowanie roku
0 Brak przyznanej kategorii